Klasa policyjna

W dniu 03.09.18 klasa II P wyjechała na obóz militarno-sportowy do Ponika. Do Janowa dowiózł nas autokar, natomiast do samego obozu czekał nas 50 minutowy marsz na orientację.  Po dojściu do ośrodka uczniowie zostali zapoznani z regulaminem obozu,  następnie przystąpili do zakwaterowania w domkach. Po obiedzie odbyły się zajęcia z survivalu, w ramach których uczniowie przystąpili do budowy schronienia w warunkach naturalnych, wykorzystując materiał znaleziony w lesie.  Po ciężkiej pracy niektórzy uczniowie skorzystali z możliwości kąpieli w pobliskim jeziorze. Po kolacji odbyły się walki gladiatorów, wśród dziewcząt najlepszą okazała się Aleksandra Włoch, natomiast wśród chłopców najlepszym okazał się p. Dariusz Kempys. Na zakończenie wieczoru zostały wybrane osoby, do pełnienia nocnych wart. W ten sposób zakończył się pierwszy dzień, który był ciekawy i pełen wrażeń.