1 Miejsce w miejskich zawodach piłki ręcznej Juniorek Piekary 2021 !!

Drużyna ZS1 w Piekarach Śląskich zajęła dziś 1 miejsce w zawodach miejskich, wygrywając pierwszy mecz z AZS-em 4:3 oraz z zespołem ZSTZ 2:1.
Trzeba pochwalić całą drużynę za charakter, wolę walki oraz serce pozostawione na parkiecie. Szczelna obrona oraz świetna postawa naszej bramkarki Martyny Korbel pozwoliły spokojnie grać w ataku pozycyjnym. MVP turnieju została Marlena Kozłowska, która zdobyła najwięcej bramek dla naszego zespołu. Życzymy drużynie dalszych sukcesów w zawodach rejonowych. Do boju ZS1 !!
Mistrzowski skład: Jessika Durłak, Kinga Dziedzic, Klaudia Kura, Magda Galwas, Marlena Kozłowska, Martyna Korbel, Oliwia Sycha, Vanessa Lukoshek, Weronika Pankiewicz, Wiktoria Bazan, Wiktoria Soporska, Zuzanna Sakowska
  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO