17 października Dniem Walki z Rakiem Piersi w Polsce

17 października było u nas bardzo różowo i to w szczytnym celu!!
Nasz Różowy Dzień rozpoczęliśmy od BIUSTOpogadanki, którą przeprowadziła pani Magdalena Wesołowską-Kapek w ramach BIUSTOedukacji Fundacji Wsparcie na Starcie. Pani Magdalenie bardzo dziękujemy za wszystkie wskazówki i porady. Nasze uczennice zostały zapoznane również z BIUSTOapką - prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat zdrowia piersi. Równocześnie w dalszym ciągu zapraszamy Was, drogie dziewczyny, do oddawania swoich starych biustonoszy, których już nie potrzebujecie i przekazania ich do reCYClingu (kosza u pani Pedagog do 28 października). Zebrane biustonosze wspierają charytatywne działania związane z walką z rakiem piersi fundacji Wsparcie na Starcie oraz stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch SpołecznyKolejnym wydarzeniem w tym Różowym Dniu było wzięcie udziału w Marszu Różowej Wstążki organizowanym przez Stowarzyszenie Amazonek "Feniks" i Urząd Miasta Piekary Śląskie. Nasi uczniowie mogli wesprzeć piękną ideę uświadamiania o mocy profilaktyki oraz odwiedzić miasteczko zdrowia zorganizowane pod Urzędem Miasta.
  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO