Ach, co to był za bal - Studniówka 2023

7 stycznia 2023 klasy maturalne rozpoczęły o godzinie 20.00 swój Bal Studniówkowy.

Bal odbył się w uroczyście przystrojonej sali "Alfa" w Mierzęcicach. Swoją obecnością zaszczycili uczniów włodarze miasta Piekary Śląskie, dyrekcja ZS1, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście z firmy Amister, Rady Miasta Piekary Śląskie, jak również reprezentanci rodziców klas programowo najwyższych. Zabawa rozpoczęta słowami "poloneza czas zacząć" trwała do samego rana. Parkiet dzięki umiejętnościom dj'a był pełny, a uczniowie zostali zaskoczeni kilkoma atrakcjami - o 23.00 rozpoczął się konkurs wiedzy, w którym można było wygrać nagrody ufundowane przez nauczycieli i sponsorów, a po 24.00 wybrano Króla i Królową Balu. Zwycięzcom gratulujemy, a wychowawcom i rodzicom dziękujemy za świetnie przygotowaną imprezę, miłą atmosferę i czujność na bezpieczeństwem. Relacja z Studniówki '23 pojawi się wkrótce na FB szkoły, a nam pozostaje życzyć młodzieży sukcesów na egzaminach zawodowych i maturze!

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO