Akcja Honorowego Krwiodawstwa w ZS1

W dniu 14 lutego, w Zespole Szkół nr 1, odbyła się kolejna w tym roku szkolnym Akcja Honorowego Krwiodawstwa.
Jak zawsze zaszczyciliście nas swoją liczną obecnością. Do punktu pobrań zgłosiło się 29 osób. Łącznie oddano 3600 ml krwi. Wśród dawców mieliśmy trójkę dawców pierwszorazowych: Piotr z 4b5, Bartek z 4c4 oraz Kuba z 3a. Gratulujemy decyzji!Do akcji przyłączyli się: Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Piekarach Śląskich, rodzice naszych uczniów oraz mieszkańcy Piekar Śląskich. Bardzo Wam Kochani dziękujemy! Również Wam Drodzy Uczniowie, którzy wytrwale próbujecie, ale ciągle się nie udaje. Sama chęć pomocy innym z Waszej strony nas cieszy.