Akcja: Pomagamy Z SKPCK

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wielu seniorów z powodu pandemii nie będzie mogło liczyć na pomoc bliskich.

Odział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bytomiu wraz z szkołami z Piekar Śląskich i Bytomia przygotowuje paczki dla seniorów. Nasze Szkolne Koło PCK zwraca się do społeczności ZS1 z prośbą o wsparcie akcji. Od poniedziałku 13.12 do piątku 17.12 można przynosić żywność o długim terminie przydatności do spożycia, środki czystości oraz ozdoby świąteczne. Miejsce zbiórki to zaplecze nauczycieli wf oraz zaplecze sali 203. Pomagajmy - dobro powraca!

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO