Be yourself, be a women, welcome in IT

W dniu 18.11.2021r. uczennice klas 3 i 4 technikum uczestniczyły w konferencji "KOBIETY IT".
Poruszono wiele zagadnień technicznych, psychologicznych oraz motywacyjnych. Prelegentki pracują w NOKII na całym świecie zajmując niejednokrotnie najwyższe stanowiska. Podczas swoich wystąpień starały się wpierać, motywować, inspirować i łamać stereotypy dotyczące kobiet. Szczególnie podkreślały, jak ważne jest, aby być sobą i akceptować siebie oraz wierzyć, że dla każdej z nas jest miejsce w IT. Zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjęła również Pani Dyrektor Katarzyna Musiałek. Przy wspólnej kawie dzieliłyśmy się wrażeniami z wykładów, a także własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi miejsca kobiety w branży IT. Warto wspomnieć, że część konferencji odbywała się w języku angielskim.
Zdecydowałyśmy, że mające dziś miejsce wydarzenie, wpiszemy na stałe w kalendarz imprez szkolnych.
Kobietom ZS1 - dziekujemy za dzisiejsze spotkanie i już dzisiaj zapraszamy na kolejne - Katarzyna Bubel oraz Małgorzata Stępień

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO