Charytatywny truniej LOL - już dzisiaj 15.01.2022!

Już dzisiaj zapraszamy Was do oglądania pierwszych półfinałów!!

Jak zapewne wiecie w Zespole Szkół nr 1 trwa turniej charytatywny League of Legends. Jest przeznaczony dla uczniów naszej szkoły. Ma na celu dobrą zabawę ale jednocześnie wspieramy 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zawodnicy biorący udział w turnieju wrzucają datki do puszki Wielkiej Orkiestry! Na zwycięzców czekają upominki ufundowane przez sponsorów: firmę AMISTER z Piekar Śląskich, firmę ITSTART z Piekar Śląskich, firmę IFM ELECTRONIC z Katowic oraz oczywiście ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1. Po wielu rozgrywkach dzisiaj odbędą się półfinały pomiędzy drużyną DOTA oraz ILLU. Transmisja dla Was na platformie Twitch o godzinie 16:00 w formule bo5. Link: www.twitch.tv/norbifux

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO