Co to była za wycieczka!

18 maja 2022 roku klasy 2b, 2d oraz 2pc wyruszyły na wycieczkę do Zakopanego.

Pierwszego dnia byliśmy w Termach Chochołowskich gdzie w basenach zewnętrznych relaksowaliśmy się podziwiając cudowne Tatry. Wieczorem integrowaliśmy się przy wspólnym ognisku oraz grze w piłkę nożną. Drugiego dnia wyruszyliśmy z przewodnikiem na długi spacer po Zakopanem oraz Dolinie Strążyskiej. Dzień zakończyliśmy zabawą na dyskotece. Trzeci dzień tj. dzień pożegnania z górami spędziliśmy na Krupówkach. Pogoda rozpieszczała nas przez cały pobyt. Towarzystwo było wyśmienite, a widoki zapierające dech w piersiach. Już nie możemy się doczekać następnej wycieczki.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO