Dzień Edukacji Narodowej

"Poszedłem do lasu, wybrałem bowiem życie z umiarem. Chcę żyć pełnią życia, chcę wyssać wszystkie soki życia. By zgromić wszystko to, co życiem nie jest. By nie odkryć tuż przed śmiercią, że nie umiałem żyć" - prawdopodobnie każdy nauczyciel widział film, z którego pochodzi powyższy cytat: "Stowarzyszenie umarłych poetów."

W dzisiejszym dniu życzymy pedagogom natchnienia jak u głównego bohatera filmu - nauczyciela Johna Keatinga, wiary w młodzież, radości z nauczania, chęci sięgania po innowacyjne metody, tego aby każdy z Was był czyimś "kapitanem" i odmienił życie chociażby 1 ucznia. Nie zapominajmy także o innych pracownikach szkoły - dziękujemy za uśmiech o poranku w portierni, za dbanie o czystość w szkole i wokół niej, za żmudną pracę biurową! Wszystkiego najlepszego w trwającym roku szkolnym....i latach kolejnych!

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO