Dzień Otwarty ZS1

Po 2 latach pandemii nasza szkoła w końcu otwarła swoje progi dla ósmoklasistów i ich rodziców!

Dnia 25 kwietnia 2022 odbył się u nas Dzień Otwarty ZS1. Szkołę odwiedziło ok. 600 osób - najczęściej były to zorganizowane grupy klas 8 SP wraz z opiekunami, ale też pojedyncze osoby czy nawet całe rodziny. W godzinach od 8.00-14.00 każdy mógł zwiedzić naszą placówkę, poznać uczniów i nauczycieli, zadać pytania, dowiedzieć się szczegółów o ofercie edukacyjnej Technikum nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego. Do szkoły zaprosiliśmy przedstawicieli Miejskiej Komendy Policji z Piekar Śląskich, Krajowej Administracji Skarbowej z Katowic, Muzeum Historii Komputerów i Informatyki oraz PCK. Odwiedzająca nas młodzież uczestniczyła w różnego rodzaju przedsięwzięciach zorganizowanych przez naszych nauczycieli i uczniów - od konkursów, przez prezentacje, pokazy i warsztaty, po akcje charytatywne i sportowe. Każdy zapoznał się z oferowanymi przez szkołę kierunkami, wielu testowało swoje umiejętności IT, elektryczne, graficzne, logistyczne i ekonomiczne. Dzięki odwiedzinom celników KAS, pokazom samoobrony i technik interwencji kierunki policyjny i celny odbiły się szerokim echem podziwu. Wisienką na torcie okazała się pyszna "zupa Romana", której nie wszyscy jednak zdążyli skosztować. Oczekuj nieoczekiwanego - tymi słowami można podsumować naszą szkołę:)

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO