Finał piłki koszykowej dziewcząt

W dniu dzisiejszym tj. 31.03.2022. w hali MOSiR w Piekarach Śląskich -  Kozłowej Górze odbył się finał w piłce koszykowej dziewczyn szkół średnich, w którym nasza reprezentacja zmierzyła się  z reprezentacją AZS Piekary Śląskie.
Po niezwykle wyrównanym pojedynku nasze zawodniczki uległy rywalkom 8:14, zdobywając wicemistrzostwo Piekar Śląskich. Wynik mógłby być zupełnie inny, gdybyśmy byli odrobinę skuteczniejsi pod koszem przeciwnika.  Gratulujemy i dziękujemy naszej reprezentacji, która wystąpiła w składzie: Zuzanna Sakowska, Daria Dulik, Natalia Gawor, Julia Olszówka, Marlena Kozłowska, Oliwia Sycha, Julia Drozd i Laura Śmierciak pod opieką trenera Dariusza Kempysa.

Już dziś czekamy na przyszłoroczny rewanż:)

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO