HDK PCK REAKTYWACJA

W dniach 22- 26 listopada obchodzimy DNI HONOROWEGO KRWIODAWSTWA POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA.

Jest to święto polskich Honorowych Dawców Krwi. Krew to bezcenny dar , który nie ma zamiennika, który ratuje życie, który każdy może podarować drugiemu człowiekowi - nie oczekując nic w zamian. Nasze Szkolne Koło PCK reaktywuje swoją działalność i wychodzi naprzeciw potrzebom Banku Krwi. Zgłosiliśmy się do udziału w XXI Okręgowej Edycji Akcji Honorowego Krwiodawstwa PCK szkół średnich i wyższych. Pierwsza akcja została zaplanowana na 24.01.2022. Wszystkim Honorowym Dawcom Krwi życzymy dużo zdrowia i gratulujemy wyników osiąganych w ilości oddanej krwi. Zapraszamy do udziału w styczniowej akcji, szczegóły i zapisy wkrótce. Joanna Goj i Katarzyna Bubel

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO