Historyczny sukces ZS1 w tenisie stołowym!

Ale krok po kroku . Rano raniusieńko w Bytomiu zmierzyły się najlepsze drużyny Piekar Śląskich i Bytomia w tenisie stołowym.
Tak się złożyło, że zarówno Panie jak i Panowie to uczniowie ZS1 w Piekarach Śląskich i 1LO w Bytomiu. W koleżeńskiej atmosferze podzielili się sukcesem tzn. Nasze Panie Wiktoria Kania i Marysia Kucza po wyrównanej walce przegrały 2:3, zajmując 2 miejsce w zawodach rejonowych, natomiast Panowie Kacper Masłoń i Patryk Gaździcki wzięli rewanż za dziewczyny i pokonali drużynę z Bytomia 3:2, wygrywając zawody rejonowe i zakwalifikowali się do półfinałów wojewódzkich. Odetchnęli chwilkę i ruszyli w bój. W półfinałach wojewódzkich zmierzyły się reprezentacje ZS1 w Piekarach Śląskich, 1LO w Rudzie Śląskiej, 2 LO w Tarnowskich Górach i Zespołu Szkół Techniczno Informatycznych w Gliwicach. Po niezwykle wyrównanej rywalizacji, w meczu o 3 miejsce nasi ulegli drużynie z Rudy Śląskiej 2:3, zajmując historyczne 4 miejsce (w historii naszej szkoły to drugie półfinały wojewódzkie w tenisie stołowym) . Zawodniczkom i zawodnikom dziękujemy i gratulujemy. Jestem dumny, że mogłem być Waszym opiekunem - Dariusz Kempys.
  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO