Krwiodawstwo w ZS1

Krwiodawstwo cieszy się wśród naszej społeczności szkolnej dużym zainteresowaniem. I tym razem nie zawiedliście!
Na udział w dzisiejszej akcji zdecydowało się 26 osób. Krew oddało 9 osób. Zasililiśmy bank krwi o 4220 ml. Zaproszenie do naszej akcji przyjęła Pani Sława Umińska-Duraj - Prezydent Miasta Piekary Śląskie. Sama jest honorowym dawcą krwi. Jej obecność z całą pewnością dodała otuchy młodzieży. Wsparciem służyła również Pani Katarzyna Musiałek - Dyrektor ZS1. Oprócz uczniów, na których zawsze możemy liczyć, do akcji przyłączyli się nauczyciele oraz absolwenci. Już dzisiaj zapraszamy Was na kolejną szkolną akcję 25 kwietnia 2022 r.
  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO