Miejskie Zawody w Tenisie Stołowym Juniorów i Juniorek

W dniu 20.10.21 odbyły się zgodnie z harmonogramem rozgrywek sportowych szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych Miejskie Zawody w Tenisie Stołowym Juniorów i Juniorek.

Naszą szkołę reprezentował zespół dziewczyn w składzie: Weronika Pankiewicz 3pc3, Vanessa Lukoschek  3pc3 oraz Karolina Wójcik 3pc4 oraz zespół chłopców, który wystąpił w składzie: Patryk Gaździcki, Szymon Koryciorz i Dominik Szeja - wszyscy panowie z klasy 2c. Efektem zmagań sportowych jest I miejsce juniorów, którzy będą reprezentować miasto Piekary Śląskie w zawodach rejonowych. Faworytem wśród naszych zawodników był Patryk, który wygrał w grze pojedynczej wszystkie set - gratulujemy! Nasze juniorki tym razem zajęły miejsce drugie. Jesteśmy z was dumni i życzymy dalszych sukcesów sportowych - fotorelacja.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO