Mistrzostwa Piekar Koszykówce

W dniu dzisiejszym tj. 29.10.2019 r. rozegrane zostały Mistrzostwa Piekar Śląskich w Piłce Koszykowej Juniorów.

Reprezentanci naszej szkoły w walce o pierwsze miejsce rozegrali dwa spotkania. Pierwszy mecz rozegrany z drużyną AZS okazał się niezwykle nerwowy. Pomimo zaciętej walki i fantastycznej postawy naszym chłopakom nie udało się pokonać drużyny ILO. Kolejne spotkanie rozegrane zostało z drużyną ZSTZ i tutaj wygrana pozwoliła nam zająć II miejsce w mistrzostwach.

Dla większości zawodników było to pożegnalne spotkanie w reprezentacji szkolnej koszykówki juniorów. Skład drużyny: Dariusz Pietrzyk, Mateusz Lewandowski, Filip Sołtysik, Maciek Bergier, Mateusz Kruk, Michał Szlufik, Jakub Szołtysik, Jakub Hewig, Mateusz Urbańczyk, Dominik Janicki.

Zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie na boisku oraz gratulujemy II miejsca.