Mistrzostwa Rejonu - Tenis Stołowy

W dniu dzisiejszym tj. 28.10.2021. w Bytomiu rozegrano Mistrzostwa Rejonu w tenisie stołowym chłopców.

W finale zmierzyli się mistrzowie Bytomia, czyli reprezentacja Zespołu Szkół Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących oraz mistrzowie Piekar Śląskich czyli nasi reprezentanci ZS nr 1 w składzie: Patryk Gaździcki, Kacper Masłoń i Dominik Szeja pod ”trenerskim okiem” Dariusza Kempysa. Po niezwykle wyrównanych pojedynkach singlowych, po których na tablicy wyników było 2:2, o wszystkim zadecydował pojedynek w grze podwójnej tzw. „debel”, w którym niestety lepszymi okazali się rywale. Naszym zawodnikom dziękujemy i gratulujemy znakomitego II miejsca w zawodach rejonowych i mamy nadzieję, że w przyszłym roku rejony będą zdobyte.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO