Nawiązanie współpracy ZS1 z Wyższą Szkołą Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

Niezmiernie nam miło poinformować, że w dniu dzisiejszym w Naszej szkole zostało podpisane porozumienie z Wyższą Szkołą Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.
W ramach współpracy uczniowie Naszej szkoły będą brali czynny udział w warsztatach, seminariach, wykładach otwartych organizowanych na uczelni m.in. z kryminalistyki, bezpieczeństwa czy też zarządzania procesami produkcyjnymi oraz w spotkaniach z ludźmi nauki, kultury i sztuki. Uczniowie będą mieli okazję także wziąć udział w prelekcjach organizowanych na terenie naszej szkoły prowadzonych przez kadrę akademicką Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.
Najlepszy uczeń ZS-1 - prymus szkolny będzie mógł otrzymać promesę na kształcenie się na uczelni partnerskiej. Liczymy na owocną współpracę, z której bardzo się cieszymy.
  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO