Niepodległościowy Turniej Siatkówki

5 listopada 2022 w hali MOSiR w Piekarach Śląskich odbył się Niepodległościowy Turniej Siatkówki, w którym rywalizowały reprezentacje Policji, Straży Pożarnej, Urzędu Miasta Piekary Śląskie oraz Nauczycieli.

Jak można było przewidzieć Belfry nie miel sobie równych i wygrywając wszystkie mecze zdobyli Puchar Niepodległości. Drużyna Nauczycieli wystąpiła w składzie: Andrzej Budzik, Kamil Cieniek, Sławek Kalarus(MVP), Darek Kempys, Robert Krajcer, Piotrek Podoba, Sebastian Ziębacz i Filip Ziębacz. Jak widać większość zespołu stanowili nauczyciele ZS 1. Wszystkim uczestnikom dziękujemy a Naszym Panom i Ich Przyjaciołom gratulujemy zwycięstwa.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO