Obóz szkoleniowo-militarny klasy mundurowej

Przed tygodniem zakończył się obóz szkoleniowy 3 klasy policyjno-celnej. Uczniowie z nauczycielami opiekunami (p. Ziębaczem i p. Kempysem) przebywali w Błędowie na "Eurocampingu" od 06.09 do 10.09.2021.

Wyjazd miał charakter edukacyjno-sportowy, którego celem było pogłębienie wiedzy i umiejętności z zakresu strzelectwa, taktyki i techniki obrony, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz umiejętności survivalu. Młodzieży na każdym kroku towarzyszyli wyspecjalizowani w danej dyscyplinie instruktorzy lub ratownicy GOPR (Grupa Jurajska). Cały wyjazd odbywał się w prześlicznych okolicznościach przyrody Pustyni Błędowskiej, a uczniowie rozpieszczani byli iście wakacyjną pogodą. Wrażeń dostarczyły także liczne wyzwania wymagające użycia tonfy policyjnej, skucia się w kajdany, wspinania się na drzewa, budowania szałasu, znajomości sztuki rusznikarstwa, celnego oka przy strzelectwie pneumatycznym. Oprócz tego naturalnie zabawa w formie paintball'u oraz walki na macie w "swoistych" strojach sumo dopełniły radości z tego jakże nietypowego początku roku szkolnego klasy mundurowej:) Zapraszamy do galerii zdjęć na FB.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO