Pandemia a Młodzi

Kwestia pandemii i jej wpływ na życie młodzieży - taki temat wybrał pan Marcin Strzelecki na swój kolejny projekt filmowy.

Dzięki inwencji tego kreatywnego rodzica jednego z naszych uczniów powstał bardzo wartościowy obraz pokazujący, jak trwająca nadal pandemia wpłynęła na życie młodzieży, nauczycieli, edukację i relacje międzyludzkie. Pan Marcin, oprócz innych osób, zaprosił do współpracy pedagogów i aktualnych uczniów z ZS1. Mamy nadzieję, iż jak najwięcej ludzi zobaczy ten film, gdyż temat w nim poruszony jest nadal aktualny, wpływa na nasze życie i dotyczy każdego z nas. Zapraszamy.