Plan lekcji - 02.09.2021
1A
08:00 J. polski p. Gawin s.11
08:50 J. angielski p. Maziarz s. 11
09:45 Spotkanie z wychowawcą p. Madalińska - s.11
10:45 Matematyka p. Madalińska - s.11
1B
09:45 Spotkanie z wychowawcą p. Horzela - s.206
10:45 J. polski - p. Horzela s. 206
11:35 UTK - p. Dudek s. 206
12:30 Fizyka p. Onak s. 207
1C
08:00 Geografia p. Krajcer s. 108
08:50 Spotkanie z wychowawcą p. Gurowiec - s.108
09:45 J. angielski - p. Gurowiec s. 108
10:45 Fizyka p. Onak s. 108
1PC
08:50 Spotkanie z wychowawcą p. Krajcer - s.106
09:45 Spotkanie z wychowawcą p. Krajcer - s.106
10:45 Geografia p. Holewa s. 105
11:35 WOS p. Krieser s. 105
2A
08:50 Lokalne sieci komputerowe p. Wachla s. 207
09:45 Spotkanie z wychowawcą p. Czaplik - s.9
10:45 J. niemiecki p. Czaplik s.9
11:35 Matematyka p. Ibrom s. 109
2B
10:45 Projektowanie graficzne gr 2 p. Wachowiak s. 111
11:35 Spotkanie z wychowawcą p. Gowin - s.205
12:30 J. polski p. Gowin s.205
2C
08:00 Podstawy elektrotechniki gr 1 p. Bartusik s. 107
08:50 Spotkanie z wychowawcą p. Gawin - s.105
09:45 J. polski p. Gawin s.105
2D
08:50 J. polski - p. Horzela s. 206
09:45 Spotkanie z wychowawcą p. Schaefer - s. PP
10:45 J. angielski p. Schaefer - s.PP
11:35 J. niemiecki p. Czaplik s.9
2PC
08:00 Spotkanie z wychowawcą p. Krużołek - s.110
08:50 Matematyka p. Krużołek s. 110
09:45 WOS p. Krieser s. aula
10:45 WF p. Kempys i p. Cieniek s. SG1 i SG2
3A4
08:00 Spotkanie z wychowawcą p. Bubel - s. 9
08:50 Projektowanie i administrowanie bazami danych p. Bubel - s. 9
09:45 WF p. Goj i p. Cieniek s. SG1 i SG2
10:45 Matematyka p. Ibrom s. 109
3B4
09:45 Administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi p. Cięciel s. 205
10:45 Spotkanie z wychowawcą p. Stępień - s.112
11:35 J. angielski p. Stępień s. 112
12:30 HIS p. Mzyk - Porada s. 106
3C4
08:50 Podstawy elektrotechniki gr 1 p. Bartusik s. 107/Drukowanie cyfrowe p. Wachowiak gr 2 s. 111
09:45 Spotkanie z wychowawcą p. Sukiennik - s.113
10:45 J. polski - p. Sukiennik s. 113
3PC3
08:00 WF p. Ziębacz s. 109
08:50 Spotkanie z wychowawcą p. Ziębacz - s.109
09:45 J. angielski p. Maziarz s. 109
10:45 WOS p. Krieser s. aula
3A5
08:00 Eksploatacja urządzeń sieciowych p. Wachla s. 207
08:50 Spotkanie z wychowawcą p. Walaszek - s.112
09:45 Historia p. Walaszek - s.112
3B5
08:00 Spotkanie z wychowawcą p. Totoś - s. PP
08:50 J. niemiecki p. Totoś s. PP
09:45 WDŻ -p. Madeja s. 207
10:45 J. angielski - p. Gurowiec s. 207
3C5
08:00 Podstawy elektrotechniki gr 1 p. Grela s. 205
08:50 J. polski - p. Sukiennik s. 113
09:45 Drukowanie cyfrowe gr 2 p. Wachowiak s. 111
3PC4
10:45 Spotkanie z wychowawcą p. Kotalczyk - s.110
11:35 Biologia p. Kotalczyk - s.110
12:30 Matematyka p. Ibrom s. 109
4A
08:50 Tworzenie stron i aplikacji internetowych gr1 p. Cięciel s. ST
09:45 Spotkanie z wychowawcą p. Dudek - s. ST
10:45 HIS p. Mzyk - Porada s. 106
11:35 Matematyka p. Madalińska s.11
4B
09:45 WF p. Kempys s. SG3
10:45 Spotkanie z wychowawcą p. Madeja - s. ST
11:35 Informatyka p. Czyż s. ST
12:30 Witryny i aplikacje internetowe p. Czyż s. ST
4C
08:50 Spotkanie z wychowawcą p. Goj - s. aula
09:45 Matematyka p. Krużołek s. 110
10:45 J. polski p. Gowin s.205
11:35 HIS p. Mzyk - Porada s. 106
4D
08:00 Język obcy w branży elektrycznej p. Dłubak s. aula
08:50 Spotkanie z wychowawcą p. Grela - s. 205
09:45 Matematyka p. Wąsowicz s. 107
10:45 Matematyka p. Wąsowicz s. 107
- Utworzono .