Podręczniki i kiermasz

Zakończyliśmy rok szkolny, ale wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów, rodziców i kandydatów do ZS1, mamy już kilka informacji odnośnie kwestii podręczników na rok 2021/2022.

Zarówno w zakładce REKRUTACJA, jak i ZS1 pod hasłem PODRĘCZNIKI została opublikowana ich lista obowiązująca na rok 2021/2022 - prosimy w klasach starszych zwrócić uwagę na to, czy jesteście po MG czy po SP!

Pod koniec sierpnia natomiast, w ostatnim tygodniu precyzując, na platformie szkolnego Facebooka odbędzie się WIRTUALNY KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH. Tam także podamy szczegóły i formę jego przebiegu - zapraszamy!

Tymczasem udanych wakacji życzymy - zasłużyliśmy na nie wszyscy:)

 

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO