Przez muzykę do serc - solidarni z Ukrainą

1 kwietnia w auli AZS odbył się koncert pod hasłem "PRZEZ MUZYKĘ DO SERC. SOLIDARNI Z UKRAINĄ", którego ZS1 był współorganizatorem.
Naszą szkołę reprezentowali: Pani Ewelina Sobczyk- śpiewaczka operowa, wokalistka, aktorka teatralna i dubbingowa, której towarzyszył jej uczeń Dominik Kokoszka, tancerka tańca indyjskiego - Weronika Ziaja - absolwentka ZS1, Mistrzowie Świata w Tańcach Latynoamerykańskich - Amelia Kreczman i Kacper Pawłowski- absolwent ZS1, a także uczeń naszego technikum - iluzjonista Szymon Paruzel. Społeczność naszej szkoły przygotowała również rękodzieła, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem podczas licytacji, a także pyszne ciasta. Zebrane podczas sprzedaży ciast i licytacji pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc mieszkańcom Ukrainy, których goszczą Piekary Śląskie.
Serdecznie dziękujemy Pani Kindze Gurowiec za piękną makramę, pani Jolancie Mitrendze za robione ręcznie serwetki, Patrycji Rogowskiej i Konstancji Kołton za dzieła plastyczne. Wszystkie te rękodzieła zostały wylicytowane podczas koncertu. Słodki poczęstunek przygotowali: Kinga Gurowiec, Beata Onak, Agnieszka Kotalczyk, Elżbieta Wąsowicz, Daria Horzela oraz Radosław Cięciel i Ireneusz Dudek.
W organizację koncertu włączyli się nauczyciele naszej szkoły: Paulina Schaefer, Agnieszka Kotalczyk, Elżbieta Wąsowicz, Kinga Gurowiec i Daria Horzela. Dziękujemy również uczniom i nauczycielom, którzy stworzyli podczas lekcji grafiki będące protestem wobec wojny w Ukrainie (zdjęcia).
Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji i nauczycieli AZS za stworzenie przyjaznej atmosfery i zaproszenie do współpracy przy organizacji tak ważnego dla mieszkańców naszego miasta przedsięwzięcia.

 

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO