Siatkówka w kolorze złotym!

26 listopada 2019 roku w hali sportowej w Kozłowej Górze, zostały rozegrane mistrzostwa Piekar Śląskich w piłce siatkowej juniorek i juniorów. Reprezentacja dziewczyn w składzie: Dominika Grzomba, Wiktoria Drabik, Paulina Wiecheć, Daria Gubała, Vanessa Lukoschek, Weronika Pankiewicz, Oliwia Sycha, Magda Galwas, Klaudia Kura i Kinga Głuch rozegrała 2 dobre mecze na równym poziomie i pomimo porażki w pierwszym spotkaniu, finalnie zdobyte punkty i sety zagwarantowały nam I miejsce, wyprzedzając reprezentacje ZSZ-T i AZS! Natomiast panowie reprezentujący ZS NR 1 w składzie: Adrian Będkowski, Aleksander Wanot, Michał Szlufik, Mateusz Cieluch, Michał Musialik, Mateusz Pyras, Daniel Kocot, Przemek Olek i Jakub Bednarek można powiedzieć, że cyklem treningowym przeszli przez 2 spotkania, odnosząc pewne zwycięstwa, meldując się tym samym na I miejscu przed ZST-Z oraz I LO! Tym samym pozostaje teraz, tylko czekać na termin zawodów szczebla rejonowego, a w nim obie ekipy ZS NR 1 będą walczyć o uczestnictwo w półfinałach wojewódzkich! Za to co do tej pory - dziękujemy, a na to co przed nami - trzeba zapracować, więc do zobaczenia na parkiecie lekko wychłodzonej sali gimnastycznej ;-)

IMG201911261131101
IMG20191126133943

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO