Ślubowanie klas pierwszych

13 października był szczególnym dniem w naszej szkole – pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności ZS1 i złożyli uroczyste ślubowania.
Młodzież klas technikum zapoznała się z sylwetką Patrona Szkoły – Jacka Karpińskiego, zaś uczniowie klasy policyjnej otrzymali pierwszy stopień awansu – młodszego kadeta. Uroczystość ślubowania klasy liceum o profilu celno-prawnym zaszczycili swoją obecnością Pani Rzecznik Prasowa Izby Administracji Skarbowej w Katowicach – nadkomisarz Grażyna Kmiecik oraz Pan Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich – sierżant sztabowy Łukasz Czepkowski. Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy satysfakcji z wyboru szkoły oraz by każdy dzień tu spędzony przynosił wiele radości. Zapraszamy do galerii.