Spotkanie organizacyjne Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Za nami pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Zgłosiła się kolejna grupa uczniów gotowa do niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym i działającą na rzecz innych. Podczas zebrania m.in. omówione zostały zasady współpracy oraz przedstawione planowane działania na najbliższy rok szkolny. Szkolny Klub Wolontariusza prowadzony jest w ramach oferty zajęć pozalekcyjnych, którego celem jest promowanie wśród uczniów postaw altruistycznych oraz zachęcanie do działalności na rzecz innych. Witamy nowych i zeszłorocznych członków. Zapraszamy do współpracy.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO