Szkolne Koło PCK ratuje święta SENIORA

W dniach od 13.12. do 17.12. w naszej szkole odbyła się zbiórka żywności, środków czystości i świątecznych ozdób dla osób starszych z Piekar Śląskich i Bytomia.

Wiele osób z naszej szkolnej społeczności zareagowało odruchem bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi. Tym sposobem Peugeot 107 Joanny Goj zamienił się w dostawczaka. Bardzo mocno dziękujemy wszystkim darczyńcom: nauczycielom, pracownikom administracji uczniom klas 1b, 4a, 4c. Na szczególne wyróżnienie zasługuje klasa 3c4 wraz z wychowawcą Panią Katarzyną Sukiennik. Oddział Rejonowy PCK w Bytomiu był ogromnie zaskoczony ilością zebranych produktów i przesłał dla naszego Koła podziękowanie. Nad sprawnym przeprowadzeniem akcji czuwały: Katarzyna Bubel, Joanna Goj oraz Julia Drozd i Martyna Hanzel z 3pc3. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO