Tenis stołowy - Mistrzostwa Piekar Śląskich

Veni, vidi, vici! W dniu dzisiejszym tj. 11.10.2022. w sali gimnastycznej AZS w Piekarach Śląskich odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych w tenisie stołowym.
Nasze reprezentacje żeńska i męska w składzie: Wiktoria Kania, Marysia Kucza, Karolina Wójcik, Patryk Gaździcki, Kacper Masłoń i Yegor Antipenko pod trenerskim okiem Dariusza Kempysa wygrali wszystko, co było do wygrania i jutro będą reprezentować nasze miasto w zawodach rejonowych. Naszym sportowcom dziękujemy, gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.
  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO