Wolontariusze dla zwierząt

W ramach obchodów światowego dnia zwierząt wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza z opiekunem p. B. Onak udali się do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Miedarach.

Wolontariusze przekazali zebrane w naszej szkole koce, ręczniki oraz pokarm. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki. Było tego naprawdę dużo. Na miejscu okazało się jednak, że jest to kropla w morzu potrzeb. Jednakże pracownicy schroniska podziękowali wszystkim bardzo ciepło. Wolontariusze mogli obejrzeć schronisko od wewnątrz, poznali ich mieszkańców: psy i koty. Opiekun zwierząt opowiedziała nam historię zwierząt mieszkających w schronisku. Udzielała również rad jak ułożyć swoje psy oraz opowiedziała jak można psa adoptować lub zostać wolontariuszem. Dowiedzieliśmy się również, że istnieje możliwość wyprowadzania psów w każda sobotę. Na pewno tam wrócimy.
Dziękujemy Wiktorii, Milenie i Nikoli oraz naszej absolwentce - wolontariuszce Paulinie za wspólny wyjazd.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO