Współpraca z Akademią WSB w Dąbrowie Górniczej

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół nr 1 nawiązał oficjalną współpracę  z renomowaną Uczelnią- Akademią WSB w Dąbrowie Górniczej.

Ta inicjatywa ma na celu rozwijanie edukacyjnych możliwości uczniów i stworzenie korzystnego środowiska akademickiego dla ich dalszego rozwoju. Współpraca między Szkołą a Uczelnią ma szerokie spektrum zalet. Przede wszystkim umożliwia ona uczniom szkoły korzystanie z zasobów i doświadczenia Akademii WSB. Dzięki temu uczniowie będą mieli dostęp do najnowszych materiałów edukacyjnych, laboratoriów naukowych oraz innych unikalnych zasobów, które mogą wesprzeć ich naukę i poszerzyć ich horyzonty. W ramach współpracy, Akademia będzie organizować różnorodne warsztaty, wykłady i seminaria dla uczniów Zespołu Szkół nr 1. Będą oni mieli możliwość uczestniczenia w inspirujących prelekcjach prowadzonych przez profesorów i ekspertów z różnych dziedzin. Współpraca pomiędzy Szkołą a Uczelnią pozwoli również na organizację wspólnych projektów badawczych oraz naukowych, które mogą przyczynić się do rozwoju wiedzy i innowacji w obu instytucjach. Natomiast nauczyciele będą mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Akademię WSB, co pozwoli im na poszerzenie swoich kompetencji i dostęp do najnowszych metod nauczania. Ustanowienie Zespołu Szkół nr , Szkołą Partnerską Akademii WSB stanowi istotny krok w kierunku podnoszenia jakości edukacji i stworzenia dynamicznego, inspirującego środowiska dla uczniów. Cieszymy się na owocną współpracę i oczekujemy, że będzie ona przynosić wzajemne korzyści zarówno uczniom, jak i nauczycielom obu instytucji.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO