Wspracie dla MSP12 i ich wspaniałej inicjatywy

Do Piekar Śląskich trafiają kolejne rodziny z ogarniętej wojną Ukrainy. Każdy z Was może sprawić, aby choć jednej ukraińskiej rodzinie udało się znaleźć bezpieczne schronienie. Dajmy im namiastkę normalnego życia.
Pomóżcie wyremontować i wyposażyć mieszkanie dla naszych wschodnich sąsiadów dotkniętych strasznymi przeżyciami. Miejska Szkoła Podstawowa nr 12 przy ul. Związkowej 14 w Piekarach Śląskich dysponuje 80-metrowym mieszkaniem, jednak wymaga ono sporego remontu i kompleksowego wyposażenia. Szkoła nie może sama ponieść takich kosztów dlatego prosi o wsparcie właśnie Was! Potrzebne jest 50 000 zł. Konieczne jest wykonanie ogrzewania, systemu spalinowo - powietrznego, wyposażenie pomieszczeń kuchni i pokoi. W tym mieszkaniu schronienie znaleźć może 6-8 osób. Liczymy na Wasze wsparcie tutaj !
  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO