Wybierz swoją przyszłość - Dzień Otwarty ZS1

Ósmoklasiści, rodzice kandydatów! Niedługo trzeba będzie dokonać niełatwego wyboru ścieżki dalszego kształcenia w szkole średniej.

Zapraszamy do naszej placówki! Dnia 25 kwietnia 2022 w godzinach 8.00-14.00 (dla kandydatów i grup zorganizowanych) oraz 8.00-17.00 (rodzice) odbędzie się Dzień Otwarty ZS1. Przybliżymy wszystkim nasze kierunki technikum i liceum. Odpowiemy na pytania dotyczące nauki w klasach informatycznych, elektrycznych, graficzno-poligraficznych, ekonomicznych oraz logistycznych, a także z zakresu edukacji licealnej - klasy mundurowe: policyjna i celna. Zachęcamy także do śledzenia naszego Facebooka, gdzie na bieżąco pokazujemy, co dzieje się w naszej szkole i dlaczego warto wybrać właśnie nas!

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO