Wycieczka zawodowowa logistyków

Dziś uczniowie 2 klasy technikum logistycznego mieli okazję przekonać się jak wygląda praca w zawodzie i zgłębić swoją wiedzę w zakresie obsługi magazynów.

Byliśmy z wizytą studyjną w Magazynach Lidl w Gródkowie. Profesjonalizm i kompetencje osób, które nas oprowadzały sprawiły że wiedza, którą do tej pory znaliśmy z teorii nabrała realnych kształtów. Na miejscu czekał na nas poczęstunek, później krótkie szkolenie z zakresu historii i pracy w firmie Lidl, a następnie zwiedzanie nowoczesnego magazynu. Byliśmy pod wrażeniem. Organizatorkami wyjazdu były Panie Wyderka i Żalek. Zapraszamy do zobaczenia  fotorelacji!