Wygrana ZS1 - tenis stołowy

Podobnie jak w zeszłym roku, nasze panie Wiktoria Kania i Marysia Kucza oraz panowie Patryk Gaździcki i Kacper Masłoń wywalczyli mistrzostwo Piekar Śląskich w tenisie stołowym szkół ponadpodstawowych.

Dziewczyny wygrały z drużyną ZSTZ 3:0, natomiast w finałowym pojedynku pokonały reprezentację AZS 3:1. Patryk i Kacper najpierw wygrali z drużynami Technikum Górniczego i ZSTZ (oba mecze 3:0),by w finale pokonać reprezentację AZS również 3:0. Naszym reprezentantom i ich trenerowi gratulujemy, dziękujemy i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych za tydzień w Bytomiu

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO