Wyniki egzaminu maturalnego 2021

Odbiór świadectw z egzaminu maturalnego będzie możliwy w poniedziałek 05.07.2021 r. w godzinach 11:00 - 16:30. W kolejnych dniach w zwykłych godzinach pracy sekretariatu uczniowskiego.

Osoby, które w terminie głównym lub dodatkowym egzaminu maturalnego 2021 r. nie zdały egzaminu z jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej proszone są o pobranie i wypełnienie WNIOSKU o przystąpienie do egzaminu w terminie poprawkowym i złożenie go w terminie do 12.07.2021 r.

Wniosek należy złożyć w sekretariacie uczniowskim lub wysłać w formie skanu podpisanego formularza na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO