Zakończenie roku 2021/2022

Kolejny rok pracy i nauki w ZS1 przechodzi do historii.

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i wysoką kulturę osobistą, nauczycielom za merytoryczne podejście do nauczania i ludzkie oblicze człowieka, pracownikom szkoły za trud włożony w jej funkcjonowanie. Życzymy wszystkim zasłużonego wypoczynku, relaksu, nabrania dystansu do życia zawodowego i uczniowskiego. Cieszymy się na liczne grono nowych uczniów od września i zapraszamy zawsze na FB szkoły, aby zobaczyć, jak było i aby być cały czas na bieżąco z naszym szkolnym życiem. Lato - zaczynamy!

A nauczyciele żegnają wszystkich filmikiem;)

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO