Zakończenie roku dla klas programowo najwyższych - Maturzyści 2021

30 kwietnia bieżącego roku szkolnego pożegnaliśmy w pełnym reżimie sanitarnym tegorocznych maturzystów. Dyrekcja wraz z wychowawcami podsumowała lata nauki w technikum i liceum. Bezpośrednio przed maturą padło wiele życzeń dotyczących egzaminów oraz przyszłej drogi życia, a także słów podziękowania ze strony uczniów za wspólny czas edukacji stacjonarnej i zdalnej.

Kochani Maturzyści - jesteśmy pewni, że poradzicie sobie świetnie z pisemnymi egzaminami, które rozpoczynają się tuż po weekendzie majowym i życzymy Wam wspaniałego nadchodzącego czasu - czy to na studiach, czy w życiu zawodowym. Dziękujemy, że wybraliście ZS1 i mamy nadzieję na odwiedziny w wolnej chwili:) Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ.

 

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO