Zakończenie roku współpracy Klasy Akademickiej pod patronatem WSZOP

Za nami ostatnie spotkanie Klasy Akademickiej WSZOP 3pc, podczas którego wysłuchano wykładu Pana dr. Arkadiusza Szajny "Czy kryminalistyka jest pasożytem żerującym na innych naukach?".
Jednocześnie odbyło się uroczyste zakończenie projektu, w trakcie którego uczniowie z wypełnionymi indeksami oraz mnóstwem informacji w głowach otrzymali dyplomy ukończenia Klasy Akademickiej WSZOP. Był to rok pełen ciekawych spotkań,warsztatów i wykładów.Serdeczne podziękowania dla pomysłodawców i organizatorów projektu, prowadzących zajęcia oraz uczniów,aktywnie biorących udział w wykładach. Oby nabyta wiedza została wykorzystana w zawodowej przyszłości.
  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO