Zawody sportowe na piekarskim MOSIRZE - ZS1 wygrywa!

W dniu 24.05.2022. Odbyły się ostatnie zawody sportowe w roku szkolnym 2021/2022 na orliku MOSiR w Piekarach Śląskich.

Reprezentacja ZS1 rywalizowała w piłce nożnej z AZS-em oraz ZSTZ w Piekarach. Na szczeblu miejskim pokonaliśmy oba zespoły wygrywając ZS1 vs AZS 3:1 bramki dla naszej drużyny zdobyli: Materna Mateusz, Zdebel Łukasz oraz bramka samobójcza gracza AZS-u. W drugim meczu ZS1 vs ZSTZ 4:0 bramki zdobyli Materna Mateusz dwa gole, Perlak Michał oraz Filip Korkus. Dwie wygrane dały nam pierwsze miejsce. Niestety nie ma dalszej rywalizacji i nie zmierzymy się na szczeblu rejonowym. Gratulujemy naszym mistrzom wygranych, liczymy że w przyszłym roku powtórzymy wynik i zmierzymy się z innymi szkołami w naszym rejonie. Skład drużyny: Kandzia Przemysław, Perlak Michał, Zdebel Łukasz, Potysz Jakub, Kucharczyk Dominik, Kwaśniewski Paweł, Materna Mateusz, Dąbrowski Marcel, Woźniak Kacper, Gaździcki Patryk, Korkus Filip.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO