Znamy zwycięzcę turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZS1

W dniu 21.06.2021r po dwuletniej przerwie odbył się długo oczekiwany coroczny turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr1 rozgrywany pomiędzy reprezentacjami klas trzecich, drugich i pierwszych.

Pomimo żaru z nieba rozgrywki odbyły się w fantastycznej sportowej atmosferze i co najważniejsze bez kontuzji. Zwycięską drużyną, która zdobyła PUCHAR DYREKTORA ZS1 w piłce nożnej w roku szkolnym, 2020/2021 została reprezentacja uczniów klas drugich, która w meczu finałowym pokonała reprezentację klas trzecich. Mecz zakończył się wynikiem 5:3.
Zwycięska drużyna zagrała w nastepującym składzie : Sebastian Bacik, Łukasz Krystosik, Przemek Wyderka, Łukasz Zdebel, Norbert Machula, Jakub Oleszko, Mariusz Musiałek, Paszcz Bartłomiej, Kacper Woźniok, Dominik Kucharczyk, Bartek Rosa, Emanuel Burzyk, Wiktor Pałka.
Po meczu finałowym zdobywcy pucharu zagrali towarzyski mecz z reprezentacją klas pierwszych i nauczycieli wychowania fizycznego. Drużyna "pierwszaków" wspierana przez "belfrów" okazała się lepsza i wygrała 5:3.
Dziękujemy wszystkim za udział i dobrą zabawę i życzymy bezpiecznych, aktywnych sportowo wakacji.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO