ZS1 - szkoła z pasją!

Nowy tydzień rozpoczynamy od wspaniałej wiadomości – nasza szkoła zdobyła certyfikat „Szkoła z klasą 2.0” w obszarze „Pasja do nauki”!

Starania o certyfikat rozpoczęliśmy – jako szkoła – we wrześniu 2019 roku, ale pandemia koronawirusa i wprowadzony powszechnie tryb pracy zdalnej wstrzymał na chwilę nasze prace. Szybko przenieśliśmy jednak wszystkie działania do sieci. Wiele świetnych przedsięwzięć, które realizowane były w przestrzeni wirtualnej – chociażby festiwal talentów, praktyczne lekcje języków obcych czy cykl „Wakacje z Książką” – związanych było właśnie z projektem „Szkoła z klasą 2.0”.

Warto dodać, że tytuł „Szkoły z klasą” zdobyliśmy już po raz drugi. Pracami zespołu projektowego kierowała Pani Dyrektor Katarzyna Musiałek – bardzo serdecznie dziękujemy!

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO