ZS1 włącza się w inicjatywę - "Dzień Bezpiecznego Internetu"

Dzisiaj obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu!
Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata. Obchody mają na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.
Z tej okazji w naszej szkole zorganizowane zostały spotkania z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich Mł. asp. Aleksandrą Zydyk. Spotkania odbędą się po powrocie do szkoły 01.03.
Zapraszamy również do udziału w konferencji online z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2022 dzisiaj 8.02.2022 w godz. 17.00-20.40. Szczegółowy program poniżej:
Nie ma konieczności wcześniejszej rejestracji. Po konferencji można otrzymać zaświadczenie udziału. Całość zakończona będzie krótkim koncertem.
  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO