Odbiór dyplomów zawodowych
Zapraszamy wszystkich tegorocznych absolwentów technikum po odbiór dyplomu zawodowego kwalifikacji w danym zawodzie.
Dyplom uzyskuje każdy, kto ukończył szkołę z wynikiem pozytywnym oraz zdał wszystkie egzaminy kwalifikacji zawodowych. Odbiór w sekretariacie uczniowskim w godzinach 7:00-14:00; odbiór przez inna osobę niż właściciel dyplomu - tylko z upoważnieniem pisemnym.
- Utworzono .


