szkola

Szkoła Policealna nr 1

Oferta na rok szkolny 2017/2018

KIERUNKI KSZTAŁCENIA

TECHNIKUM NR 1 im. Jacka Karpińskiego:

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE:

SZKOŁA POLICEALNA NR 1:

• Technik rachunkowości - 0,5 oddziału - 15 miejsc
  • Technik informatyk - 0,5 oddziału - 15 miejsc

e-Learning

Nauka w naszej szkole jest wspomagana techniką e-Learningu wykorzystującą wszelkie dostępne media elektroniczne. Dzięki wprowadzeniu do programu nauczania tej metody, nauczyciele mogą przeprowadzać sprawdziany, zadawać prace domowe, kontaktować się z uczniami on-line za pośrednictwem specjalnej platformy e-Learningowej - czyli mogą w pełni korzystać z dobrodziejstw światowej sieci komputerowej Internet oraz z innych zasobów multimedialnych jak: CD-romy, DVD-romy, czy telewizja interaktywna.

Lokalna Akademia Informatyczna
CISCO, UNIX i HP

Głównym celem programu jest zdobycie umiejętności na poziomie międzynarodowym z zakresu sieci komputerowych, systemów operacyjnych i sprzętu komputerowego. Każdy absolwent akademii uzyskuje certyfikat honorowany na całym świecie.

Uprawnienia CISCO, UNIX, HP, ECDL uczniowie mogą uzyskać w ramach zajęć lekcyjnych i na zajęciach pozalekcyjnych odbywających się w godzinach popołudniowych.

lai cisco hp ecdl

Warunki przyjęcia:

O przyjęcie do klasy pierwszej mogą ubiegać się uczniowie, którzy ukończyli gimnazjum.

Regulamin przyjęć i zasady rekrutacji znajdują się TUTAJ.

Portal naboru elektronicznego KSEON znajduje się TUTAJ.

Nasza oferta to:

• rzetelne wykształcenie ogólne;
  • atrakcyjne zawody;
  • kompetentna i życzliwa kadra pedagogiczna;
  • bogato wyposażone pracownie przedmiotowe (tablice interaktywne, projektory, telewizory, pomoce naukowe);
  • dziesięć pracowni informatycznych wyposażonych w projektory multimedialne;
  • zajęcia w Lokalnej Akademii Informatycznej;
  • certyfikaty CISCO, HP, UNIX, ECCC, ECDL;
  • E-learning;
  • WIFI na terenie całej szkoły;
  • biblioteka oraz centrum multimedialne wyposażone w komputery firmy Apple;
  • XBOX360 + Kinect;
  • wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+;
  • rozwijanie umiejętności językowych (angielski, niemiecki, różne poziomy zaawansowania);
  • atrakcyjne dyscypliny sportowe (do dyspozycji uczniów: sala gimnastyczna, boiska sportowe, sala fitness, korty tenisowe);
  • bogato zaopatrzony sklepik;
  • dogodny dojazd;
  • ciekawi ludzie oraz dobra zabawa.

Jak do nas dotrzeć:

mapka

• z Siemianowic: 5, 168, 860
  • z Bytomia: 85, 185
  • z Wojkowic: 24, 99, 104
  • ze Świerklańca: 5

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Piekary Śląskie

ul.. Marii Skłodowskiej - Curie 49

Sekretariat 34031843

Sekretariat Uczniowski 34031791