Terminy i przedmioty punktowane
  • Rejestracja kandydatów w systemie naboru elektronicznego vEdukacja oraz składanie w szkole wypełnionych wniosków, wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym określonymi w ustawie o systemie oświaty, do szkół ponadgimnazjalnych dla młodzieży:  od 19 maja do 19 czerwca 2017 r.
  • Od dnia 23 do 27 czerwca 2017 r. -uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej o świadectwo ukończenia gimnazjum oraz zaświadczeni o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego,
  • Dnia 7 lipca 2017 r. – podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i nie zakwalifikowanych do szkoły,
  • Dnia 7 lipca 2017 r. – wydanie przez szkołę prowadzącą kształcenie zawodowe skierowania na badania lekarskie kandydatowi z listy kandydatów zakwalifikowanych, który dokonał wyboru kształcenia w danym zawodzie w jednej szkole, w przypadku złożenia przez kandydata oświadczenia o wyborze tej szkoły.
  • Od dnia7 do 13 lipca 2017 r.– potwierdzenie przez rodzica kandydata lub kandydata pełnoletniego woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginałów świadectwa ukończenia gimnazjum oraz zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły. Złożenie zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwskazań do podjęcia praktycznej nauki zawodu.
  • 14 lipca 2017 r.- podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkoły,

Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą  - szczegółowe opisy poszczególnych kierunków można uzyskać po kliknięciu w nazwę zawodu. W trakcie rekrutacji do poszczególnych oddziałów będą brane pod uwagę wyniki następujących obowiązkowych zajęć edukacyjnych wymienionych na świadectwie ukończenia gimnazjum:

TECHNIKUM Nr 1 im. Jacka Karpińskiego:

technik informatyk

język polski, matematyka, język obcy, informatyka

technik informatyk e-sport język polski, matematyka, język obcy, informatyka

technik elektryk

język polski, matematyka, język obcy, fizyka

technik elektronik

język polski, matematyka, język obcy, fizyka

technik ekonomista e-biznes język polski, matematyka, język obcy, geografia

technik obsługi turystycznej