Terminy i przedmioty punktowane
  • Rejestracja kandydatów w systemie naboru elektronicznego vEdukacja oraz składanie w szkole wypełnionych wniosków, wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym określonymi w ustawie o systemie oświaty, do szkół ponadgimnazjalnych dla młodzieży:  od 18 maja do 18 czerwca 2018 r.
  • Od dnia 22 do 26 czerwca 2018 r. -uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej o świadectwo ukończenia gimnazjum oraz zaświadczeni o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego,
  • Dnia 6 lipca 2018 r. – podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i nie zakwalifikowanych do szkoły,
  • Od dnia 6 lipca 2018 r. – wydanie przez szkołę prowadzącą kształcenie zawodowe skierowania na badania lekarskie kandydatowi z listy kandydatów zakwalifikowanych, który dokonał wyboru kształcenia w danym zawodzie w jednej szkole, w przypadku złożenia przez kandydata oświadczenia o wyborze tej szkoły.
  • Od dnia 6 do 12 lipca 2018 r.– potwierdzenie przez rodzica kandydata lub kandydata pełnoletniego woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginałów świadectwa ukończenia gimnazjum oraz zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły. Złożenie zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwskazań do podjęcia praktycznej nauki zawodu.
  • 13 lipca 2018 r.- podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkoły,

 

Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą  - szczegółowe opisy poszczególnych kierunków można uzyskać po kliknięciu w nazwę zawodu. W trakcie rekrutacji do poszczególnych oddziałów będą brane pod uwagę wyniki następujących obowiązkowych zajęć edukacyjnych wymienionych na świadectwie ukończenia gimnazjum:

 

TECHNIKUM Nr 1 im. Jacka Karpińskiego:

technik informatyk

język polski, matematyka, język obcy, informatyka

technik informatyk e-sport język polski, matematyka, język obcy, informatyka

technik elektryk

język polski, matematyka, język obcy, fizyka

technik ekonomista e-biznes język polski, matematyka, język obcy, geografia

technik obsługi turystycznej

język polski, matematyka, język obcy, geografia

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

język polski, matematyka, język obcy, informatyka

 

 

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE:

klasa A (policyjna)

język polski, matematyka, język obcy, wos

klasa B (celna)

język polski, matematyka, język obcy, wos

klasa C (prawna) język polski, matematyka, język obcy, wos

 

 

 

AS dla ZS-1

Galeria bieżąca

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar