Technik Ekonomista

W marcu 2018 roku przy pomocy jednej z uczennic klasy III technikum ekonomicznego – Katarzyny Błońskiej, ukończone zostały prace nad książką  „Kwalifikacja A.36/ AU.36. Prowadzenie rachunkowości . Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie” wydawnictwa Ekonomik Jacek Misiałkiewicz z Warszawy. Wydanie składa się z dwóch części – książki i klucza z rozwiązaniami. Książka jest przeznaczona dla osób przygotowujących się do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości.
Justyna Wyderka: „Do współpracy przy książce zaprosiłam jedną z najzdolniejszych moich uczennic – Katarzynę Błońską, uczestniczkę licznych olimpiad i konkursów i stypendystkę Prezesa Rady Ministrów. Jej pomoc okazała się nieoceniona podczas tworzenia i sprawdzania rozwiązań zadań testowych. Jest również pomysłodawczynią drugiego zadania praktycznego w arkuszach egzaminacyjnych z części piątej książki.  Ta współpraca miała także na celu stworzenie książki dla młodych ludzi, napisanej czytelnie i konkretnie. Myślę , że dzięki Kasi udało się osiągnąć ten efekt. Praca nad książką miała niewątpliwie wymiar edukacyjny, ponieważ treści książki znaczenie wybiegają poza program nauczania klasy trzeciej technikum ekonomicznego i Kasia musiała poświecić dużo czasu, żeby zgłębić swoją wiedzę w tym zakresie. Myślę, że dzięki niej, książka będzie lepiej odbierana przez czytelników, którzyprzygotowują się do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie.”


 

AS dla ZS-1

Galeria bieżąca

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar