Technik Elektryk

W dniu 18.12.2017 roku w murach ZS1, nasi zdolni elektrycy testowali działanie roweru elektrycznego, który zmontowany jest z dwóch ram kultowego roweru pad nazwą WIGRY (słynny składak). Po odpowiednich przeróbkach, chcąc zapewnić większe bezpieczeństwo i komfort jazdy, przerobiono rower na konstrukcję trzykołową. Rower napędzają dwa silniki elektryczne o mocy 200W. Już w niedalekiej przyszłości urządzenie wyposażone zostanie w czujnik odległości i wykrywania przeszkód, (jak najnowocześniejsze samochody), które przesyłać będą informacje do hamulców elektrycznych, a te skolei zatrzymywać pojazd. Czy uda zamontować się system automatycznego parkowania bez udziału kierowcy...? Czas pokaże już w niedalekiej przyszłości. Trzymajcie kciuki za nasze innowacje i naszych zdolnych uczniów.