Technik Elektryk

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym w murach ZS1 gościliśmy pana Bartosza Dudzińskiego oraz Marcina Strzeleckiego, reprezentujących firmę ifm electronic Poland, która już niejednokrotnie doposażyła naszą szkołę w najnowocześniejsze czujniki i osprzęt elektroniczny pozwalający na realizację wielu szkolnych projektów jak: elektryczna winda, system automatyki bramowej, rower elektryczny, suwnicę grającą w warcaby oraz wielu innych. Działania te oraz współpraca szkoły z firmą wyposażającą współczesne fabryki i zakłady przemysłowe w najnowocześniejszą aparaturę sterującą, pozwoliło nam stać się placówką, która nie tylko uczy zagadnień teoretycznych, ale przede wszystkim pozwala opanować młodzieży zagadnienia praktyczne, co umożliwia im bezpośrednie dostosowanie się do panujących wymagań współczesnego rynku pracy.

W dniu dzisiejszym odbyło się szkolenie z obsługi MASTERA IO-LINK integrującego większą liczbę czujników wraz ze sterownikami programowalnymi firmy SIEMENS, co umożliwia bardziej kompleksowe sterowanie i obserwowanie mierzalnych parametrów. W szkoleniu udział wzięli pan Arkadiusz Grela, Jacek Piasecki oraz Marek Smyczek, którzy potwierdzają wysoką przydatność i wykorzystanie w/w urządzenia w procesie dydaktycznym oraz w kolejnych szkolnych projektach, a także doceniają profesjonalne przeprowadzenie szkolenia.

 

Galeria bieżąca

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar